İşletmenize özel yazılım çözümlerimiz ile 7/24 yanındayız

ÜRÜNLERİMİZ

Anlık Kimlik Bildirim

KBS Anlık kimlik bildirim yazılımımız, 01 Ocak 2017 tarihindeki KHK ile yayımlanmış 1774 Sayılı Kimlik Bildirim kanunundaki düzenleme kapsamında konaklama tesislerinin ilgili Emniyet Müdürlüklerine anlık kimlik bildirimi yapan bir yazılımdır. Anlık bildirim ürünümüz önbüro programınızda c-in aldığınız misafirin kimlik bilgilerini anlık olarak Emniyete göndermektedir, kimlik bildirimi için başka bir yazılıma giriş yapmanız veya manuel bir işlem yapmanız gerekmez.

Online Tahsilat

Online tahsilat yazılımımız ile mail order formuna gerek kalmaz, çünkü tüm tahsilatlar online olarak gerçekleşir bu sayede personel, mail order formu hazırlama, takibi ,ve kontrolü gibi çok vakit alan süreçten kurtulur. Konaklama sonrasında misafirden tahsil edilmesi gereken tutarlar için (minibar harcaması ,vs) misafirin kart bilgilerini alma ihtiyacı ortadan kalkar , misafire gönderilecek ödeme linki ile misafir güvenli olarak ödemesini yapar, minibar kaçakları önlenir.

Otelinize Özel Uygulamalar

Otel Destek, işletmenize en uygun bütçeler ile sonuç odaklı özel yazılım çözümleri ve entegrasyonları geliştirerek verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur, Opera, Fidelio Suite8, Elektra gibi önbüro yazılımlarınız ile beraber çalışan 3.parti yazılımların entegrasyonlarının yapılmasının yanında yine Opera, Fidelio Suite8 ve Elektra başta olmak üzere diğer önbüro programları ile entegre çalışması istediğiniz özel yazılım ihtiyaçlarınız ile ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Modüllerimiz

Otel Destek modülleri, Otelinizin departmanlarına ait iş takibini kolaylaştırması amacıyla hazırlanmıştır, modüllerimiz Otel içindeki işleyişin daha kolay, verimli ve karlı olmasını sağlayan yazılımların bir bütünüdür ve kendini sürekli olarak geliştirmektedir, ihtiyacınıza göre sisteme yeni modüller ilave edilmekte ve mevcut kullanıcıları bu modüllere ücretsiz sahip olmaktadır. ihtiyacınız olan tüm yazılımlar tek bir çatı altında toplanır.

REFERANSLARIMIZ